Twierdza Modlin

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Mazowsze - serce polski
Serwis Twierdzy Modlin powstał przy współfinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
» Nasze imprezy - VI Ogólnopolska Giełda Militariów i Staroci
22-23 kwietnia 2006 r. odbyła się rekonstrukcja historyczna pod tytułem "SPOTKANIE NAD ŁABĄ". Pokazany został epizod ze spotkania wojsk radzieckich i amerykańskich na wiosnę 1945 roku. Odbyła się również kolejna ogólnopolska giełda Kolekcjonerska Militariów i Staroci.

Ci, którzy odwiedzili nas w tych dniach, nie zważając na chłodną i deszczową pogodę, na pewno nie żałują, gdyż jak zwykle w Modlinie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Najwększe zainteresowanie wzbudziła rekonstrukcja historyczna, której fragmenty emitowane były później w serwisach informacyjnych TVN24.
Niemniejszym powodzeniem cieszyły się także zjazdy na linach, tory sprawnościowe oraz przejazdy samochodami terenowymi, czyli wszystko to, co wzbudza dreszczyk emocji i czego w twierdzy Modlin zabraknąć nie może. Natomiast dla tych, którzy preferują spokojniejsze zajęcia, organizator przygotował świetnie wyposażone stoiska ze sprzętem militarnym oraz starociami, na których można było kupić lub przynajmniej obejrzeć dosłownie wszystko.
 
laba_01.jpglaba_02.jpglaba_03.jpglaba_04.jpg
laba_05.jpglaba_06.jpglaba_07.jpglaba_08.jpg
laba_09.jpglaba_10.jpglaba_11.jpglaba_12.jpg
laba_13.jpglaba_14.jpglaba_15.jpglaba_16.jpg
laba_17.jpglaba_18.jpglaba_19.jpglaba_20.jpg
 
stats Created by: OSTRE STUDIO
Twierdza Modlin